Bez kategorii

Targi Bike Expo 2019

W dniach 19.09.2019- 21.09.2019 Odbywały się w Kielcach targi rowerowe Bike Expo 2019. Pośród 150 wystawców

z 15 krajów świata znalazła się również ekipa MOTOBIKEKIDS. Na tegorocznych targach zaprezentowaliśmy nowe modele rowerków dziecięcych 16 cali Harley z hamulcem tarczowym oraz regulowanym siedziskiem. Rowerek ten wyróżnia się fantastycznym designem oraz staranną jakością wykonania. Zbudowany jest z metalowej ramy, na której umieszczone są ozdobne elementy takie jak imitacja baku czy silnika. Rowerek wyposażony jest w przedni hamulec tarczowy oraz tylni v-brake. To idealna propozycja dla dzieci w wieku 5-8 lat.

 

Druga premiera zaprezentowana na targach Bike Expo 2019 to rowerek dziecięcy 16 cali CROSS. Model ten również wyposażono w hamulec tarczowy, dodatkowo znajdziemy w nim pełną regulację ramy oraz system amortyzacji doskonale wpływający na warunki użytkowania rowerka.

Pewnymi nowościami na rynku okazały się również nasze nowe propozycje 16 calowych rowerków magnezowych: ARF 4 i ARF 5. Oba charakteryzują się niższą niż większość rowerków wagą oraz dużymi walorami estetycznymi. Dodatkowo model ARF 5 posiada amortyzację. Rowerki wyposażono w hamulec tarczowy na przednim kole.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem po naszym stoisku na targach Bike Expo 2019 w Kielcach.

 

One thought on “Targi Bike Expo 2019

  1. Iźka pisze:

    Hej dzięki za wpis dla nas !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *